Prodaja - Poslovni prostor 260 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
400 000 € 350 000 €
1346 €/m²
Property 7011 photo 1
Property 7011 photo 2
Property 7011 photo 3
Property 7011 photo 4
Property 7011 photo 5
Property 7011 photo 6
  • Kod objekta 7011
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 260 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2006
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 260 kv.m na Olimpska regija. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
420 000 € 420 €/m²
  • Kod objekta 4024
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
350 000 € 260 000 € 371 €/m²
  • Kod objekta 4411
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
400 000 € 350 000 € 1346 €/m²
  • Kod objekta 7011
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
400 000 € 380 000 € 1085 €/m²
  • Kod objekta 8372
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
380 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 9350
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
450 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 12276
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
400 000 € 350 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 12423
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
450 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 12983
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 1944 €/m²
  • Kod objekta 30446
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
340 000 € 1096 €/m²
  • Kod objekta 51094
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter