Prodaja - Poslovni prostor 260 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
390 000 €
1500 €/m²
Property 18577 photo 1
Property 18577 photo 2
Property 18577 photo 3
Property 18577 photo 4
Property 18577 photo 5
Property 18577 photo 6
Property 18577 photo 7
Property 18577 photo 8
Property 18577 photo 9
Property 18577 photo 10
Property 18577 photo 11
Property 18577 photo 12
  • Kod objekta 18577
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 260 m²
  • Površina placa 234 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2011
  • Plaža: широкий, песчаный
  • Grejanje: dizel
  • Ostale pogodnosti: отопление на дизеле, кухонные шкафы, солнечные панели, кондиционеры, кладовая, электроприборы, гардеробные шкафы
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 260 kv.m na Olimpska regija. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
400 000 € 350 000 € 1346 €/m²
  • Kod objekta 7011
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
400 000 € 380 000 € 1085 €/m²
  • Kod objekta 8372
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
380 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 9350
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
320 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 9514
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
450 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 12276
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
400 000 € 350 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 12423
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
450 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 12983
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 625 €/m²
  • Kod objekta 13150
  • Kvadratura 720 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
330 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 18526
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
390 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 18577
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter