2 700 000 €
2250 €/m²
Property 9073 photo 1
Property 9073 photo 2
Property 9073 photo 3
Property 9073 photo 4
Property 9073 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 1965
  • Udaljeno od mora: 230 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju commercial property od 1200 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
2 700 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 9073
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
3 800 000 € 9382 €/m²
  • Kod objekta 64553
  • Kvadratura 405 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
2 200 000 € 423 €/m²
  • Kod objekta 33608
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
2 500 000 € 505 €/m²
  • Kod objekta 38134
  • Kvadratura 4944 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
3 200 000 € 11428 €/m²
  • Kod objekta 10553
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 160 m

Prijava za Newsletter