Prodaja - Commercial property 8500 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština Nedavne utakmice Ichthyoskala
2 300 000 €
271 €/m²
Property 9053 photo 1
Property 9053 photo 2
Property 9053 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju commercial property od 8500 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
2 700 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 9073
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
2 200 000 € 423 €/m²
  • Kod objekta 33608
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
2 000 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 52948
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
2 500 000 € 505 €/m²
  • Kod objekta 38134
  • Kvadratura 4944 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
2 150 000 € 2687 €/m²
  • Kod objekta 7564
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
3 200 000 € 11428 €/m²
  • Kod objekta 10553
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 160 m

Prijava za Newsletter