Prodaja - Kuća 100 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Nea Fokaia
320 000 €
3200 €/m²
Property 41783 photo 1
Property 41783 photo 2
Property 41783 photo 3
Property 41783 photo 4
Property 41783 photo 5
Property 41783 photo 6
Property 41783 photo 7
Property 41783 photo 8
Property 41783 photo 9
Property 41783 photo 10
Property 41783 photo 11
Property 41783 photo 12
Property 41783 photo 13
Property 41783 photo 14
Property 41783 photo 15
Property 41783 photo 16
Property 41783 photo 17
Property 41783 photo 18
Property 41783 photo 19
Property 41783 photo 20
Property 41783 photo 21
Property 41783 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2014
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 100 kv.m na Kasandri (Halkidiki). na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak.

Za prodaju
325 000 € 2826 €/m²
  • Kod objekta 61172
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 61250
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
440 000 € 1964 €/m²
  • Kod objekta 61772
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
460 000 € 3680 €/m²
  • Kod objekta 62032
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 62421
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
300 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 62668
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 2866 €/m²
  • Kod objekta 62760
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 63126
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 63158
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 63160
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter