Property 66160 photo 1
Property 66160 photo 2
Property 66160 photo 3
Property 66160 photo 4
Property 66160 photo 5
Property 66160 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1971
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 24 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
85 000 € 894 €/m²
  • Kod objekta 50914
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
85 000 € 1545 €/m²
  • Kod objekta 60529
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 60610
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 61969
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 63377
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
83 000 € 1660 €/m²
  • Kod objekta 63520
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
87 000 € 2175 €/m²
  • Kod objekta 64441
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 1581 €/m²
  • Kod objekta 64442
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
86 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 64767
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1287 €/m²
  • Kod objekta 65849
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter