Property 64282 photo 1
Property 64282 photo 2
Property 64282 photo 3
Property 64282 photo 4
Property 64282 photo 5
Property 64282 photo 6
Property 64282 photo 7
Property 64282 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1966
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 33 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Zgrada bez lifta.

Za prodaju
105 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 63909
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
95 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 63986
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
78 000 € 2108 €/m²
  • Kod objekta 64151
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
68 000 € 2266 €/m²
  • Kod objekta 64155
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
75 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 64282
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
65 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 64439
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
76 000 € 2171 €/m²
  • Kod objekta 64440
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
87 000 € 2175 €/m²
  • Kod objekta 64441
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 1581 €/m²
  • Kod objekta 64442
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Kod objekta 64456
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter