Property 66064 photo 1
Property 66064 photo 2
Property 66064 photo 3
Property 66064 photo 4
Property 66064 photo 5
Property 66064 photo 6
Property 66064 photo 7
Property 66064 photo 8
Property 66064 photo 9
Property 66064 photo 10
Property 66064 photo 11
Property 66064 photo 12

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju stan od 91 kv.m u Solunu. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je dvostrano orijentisan

Za prodaju
65 000 € 1160 €/m²
  • Kod objekta 42606
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Investicija Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 49389
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Investicija Za prodaju
77 000 € 1974 €/m²
  • Kod objekta 49390
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 894 €/m²
  • Kod objekta 50914
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
89 000 € 1508 €/m²
  • Kod objekta 54730
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
80 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 56576
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
68 000 € 1619 €/m²
  • Kod objekta 57849
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
82 000 € 1138 €/m²
  • Kod objekta 58115
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
85 000 € 1545 €/m²
  • Kod objekta 60529
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 60610
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter