85 000 €
1288 €/m²
Property 65849 photo 1
Property 65849 photo 2
Property 65849 photo 3
Property 65849 photo 4
Property 65849 photo 5
Property 65849 photo 6
Property 65849 photo 7
Property 65849 photo 8
Property 65849 photo 9
Property 65849 photo 10
Property 65849 photo 11
Property 65849 photo 12
Property 65849 photo 13
Property 65849 photo 14
Property 65849 photo 15
Property 65849 photo 16
Property 65849 photo 17
Property 65849 photo 18
Property 65849 photo 19
Property 65849 photo 20
Property 65849 photo 21
Property 65849 photo 22
Property 65849 photo 23
Property 65849 photo 24
Property 65849 photo 25
Property 65849 photo 26
Property 65849 photo 27
Property 65849 photo 28
Property 65849 photo 29
Property 65849 photo 30
Property 65849 photo 31
Property 65849 photo 32
Property 65849 photo 33
Property 65849 photo 34
Property 65849 photo 35
Property 65849 photo 36
Property 65849 photo 37
Property 65849 photo 38
Property 65849 photo 39
Property 65849 photo 40
Property 65849 photo 41
Property 65849 photo 42
Property 65849 photo 43
Property 65849 photo 44
Property 65849 photo 45
Property 65849 photo 46

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1966
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 66 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, tende, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
105 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 64658
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
78 000 € 2108 €/m²
  • Kod objekta 64151
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
90 000 € 3103 €/m²
  • Kod objekta 61890
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
83 000 € 1660 €/m²
  • Kod objekta 63520
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
105 000 € 1381 €/m²
  • Kod objekta 57156
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 1916 €/m²
  • Kod objekta 65777
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 3782 €/m²
  • Kod objekta 65744
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
90 000 € 1698 €/m²
  • Kod objekta 59305
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 61150
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter