88 000 €
854 €/m²
Property 66093 photo 1
Property 66093 photo 2
Property 66093 photo 3
Property 66093 photo 4
Property 66093 photo 5
Property 66093 photo 6
Property 66093 photo 7
Property 66093 photo 8
Property 66093 photo 9
Property 66093 photo 10
Property 66093 photo 11
Property 66093 photo 12
Property 66093 photo 13
Property 66093 photo 14
Property 66093 photo 15
Property 66093 photo 16
Property 66093 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1993
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 103 kv.m na Olimpska regija. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i travnjak.

Prodaje se prostrana kuća neto površine 103 m², na placu od 240 m², u gradu Katerini. Odlična prilika kako za stalni boravak, tako i za investiciju, sa mogućnošću završetka enterijera prema sopstvenim željama i potrebama.

Kuća se nalazi u mirnom i pogodnom delu grada, sa brzom dostupnošću kompletne infrastrukture: prodavnica, supermarketa, škola, kafića, apoteka i javnog prevoza.

Karakteristike nekretnine:

  • Neto stambena površina: 103 m²
  • Plac: 240 m²
  • Mogućnost izgradnje dodatnog sprata
  • Privatno dvorište i spoljašnji prostor
  • Zajednički ulaz u dvorište za dve kuće
  • Kompletno sprovedene elektroinstalacije
  • Postavljene vodovodne i grejne instalacije za kupatilo, kuhinju i sistem grejanja
  • Mermerni pod u dnevnom boravku
  • Keramičke pločice u ostalim prostorijama
  • PVC stolarija sa duplim staklima i roletnama

Prednosti nekretnine:

  • Mogućnost završetka enterijera po sopstvenom ukusu
  • Odličan investicioni potencijal uz mogućnost proširenja objekta
  • Dobar odnos lokacije, površine i buduće vrednosti
  • Odlična lokacija unutar grada
  • Pogodno za stalni život, izdavanje ili buduću preprodaju nakon završetka radova

Nekretnina sa velikim potencijalom, idealna za one koji žele da stvore dom prema sopstvenim potrebama i stilu.

Za prodaju
79 000 € 718 €/m²
  • Kod objekta 30946
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
96 000 € 640 €/m²
  • Kod objekta 31155
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 35300
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
86 000 € 1720 €/m²
  • Kod objekta 38557
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
80 000 € 666 €/m²
  • Kod objekta 39086
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
120 000 € 705 €/m²
  • Kod objekta 40073
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 49913
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 1031 €/m²
  • Kod objekta 51029
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
90 000 € 1914 €/m²
  • Kod objekta 51040
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 637 €/m²
  • Kod objekta 51877
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter