Prodaja - Kuća 80 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
115 000 €
1438 €/m²
Property 3881 photo 1
Property 3881 photo 2
Property 3881 photo 3
Property 3881 photo 4
Property 3881 photo 5
Property 3881 photo 6
Property 3881 photo 7
Property 3881 photo 8
  • Kod objekta 3881
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 80 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 4: гостиная с кухней, 3 спальни, санузел(ванная), кладовая
  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju 1-sprata kuća od 80 kv.m na Olimpska regija. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Prodaje se dvoetažne vikendice u izgradnji površine 80 m2 sa sopstvenom parcelom od 1000 m2. Vikendice se nalaze u živopisnom uglu Pieria na brdu s pogledom na zaliv Thermaikos, drevnu tvrđavu i Olimpus.

Za prodaju
97 000 € 79 000 € 337 €/m²
  • Kod objekta 57251
  • Kvadratura 234 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
105 000 € 413 €/m²
  • Kod objekta 57567
  • Kvadratura 254 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
95 000 € 1461 €/m²
  • Kod objekta 57820
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 543 €/m²
  • Kod objekta 58438
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
120 000 € 1846 €/m²
  • Kod objekta 58936
  • Kvadratura 65 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
130 000 € 1326 €/m²
  • Kod objekta 59262
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 59264
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 555 €/m²
  • Kod objekta 60087
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
120 000 € 638 €/m²
  • Kod objekta 60756
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
118 000 € 1573 €/m²
  • Kod objekta 62041
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter