110 000 €
1375 €/m²
Property 49913 photo 1
Property 49913 photo 2
Property 49913 photo 3
Property 49913 photo 4
Property 49913 photo 5
Property 49913 photo 6
Property 49913 photo 7
Property 49913 photo 8
Property 49913 photo 9
Property 49913 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 1950
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 120 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 80 kv.m na Olimpska regija. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, baštu.

Za prodaju
130 000 € 637 €/m²
  • Kod objekta 51877
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
97 000 € 79 000 € 337 €/m²
  • Kod objekta 57251
  • Kvadratura 234 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
105 000 € 413 €/m²
  • Kod objekta 57567
  • Kvadratura 254 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
95 000 € 1461 €/m²
  • Kod objekta 57820
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 543 €/m²
  • Kod objekta 58438
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
120 000 € 1846 €/m²
  • Kod objekta 58936
  • Kvadratura 65 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
130 000 € 1326 €/m²
  • Kod objekta 59262
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 59264
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 555 €/m²
  • Kod objekta 60087
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
120 000 € 638 €/m²
  • Kod objekta 60756
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter