155 000 €
3100 €/m²
Property 66057 photo 1
Property 66057 photo 2
Property 66057 photo 3
Property 66057 photo 4
Property 66057 photo 5
Property 66057 photo 6
Property 66057 photo 7
Property 66057 photo 8
Property 66057 photo 9
Property 66057 photo 10
Property 66057 photo 11
Property 66057 photo 12
Property 66057 photo 13
Property 66057 photo 14
Property 66057 photo 15
Property 66057 photo 16
Property 66057 photo 17
Property 66057 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1979
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 90 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
220 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 62913
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
128 000 € 3764 €/m²
  • Kod objekta 63102
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63233
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 63488
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 63524
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 63831
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
177 000 € 1770 €/m²
  • Kod objekta 63906
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
175 000 € 4487 €/m²
  • Kod objekta 63918
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 63919
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 63920
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter