175 000 €
4487 €/m²
Property 63918 photo 1
Property 63918 photo 2
Property 63918 photo 3
Property 63918 photo 4
Property 63918 photo 5
Property 63918 photo 6
Property 63918 photo 7
Property 63918 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 39 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift.

Za prodaju
210 000 € 1478 €/m²
  • Kod objekta 26367
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
175 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 65289
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 3365 €/m²
  • Kod objekta 65290
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
172 000 € 4914 €/m²
  • Kod objekta 65331
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 2062 €/m²
  • Kod objekta 65574
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
168 000 € 1846 €/m²
  • Kod objekta 65967
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
175 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 65986
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66030
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
178 000 € 4450 €/m²
  • Kod objekta 66033
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter