Property 63233 photo 1
Property 63233 photo 2
Property 63233 photo 3
Property 63233 photo 4
Property 63233 photo 5
Property 63233 photo 6
Property 63233 photo 7
Property 63233 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1961
  • Broj soba: 2
  • Spratnost: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Solunu. Stan se sastoji od 2 sprata. u podrumu se sastoji od dnevne sobe. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i ostavu.

Za prodaju
135 000 € 1776 €/m²
  • Kod objekta 59674
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 2661 €/m²
  • Kod objekta 59675
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2230 €/m²
  • Kod objekta 59748
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
176 000 € 2022 €/m²
  • Kod objekta 59872
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
179 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 59874
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 2423 €/m²
  • Kod objekta 59875
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 59881
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 59884
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
182 000 € 1895 €/m²
  • Kod objekta 59890
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
299 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 59899
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter