155 000 €
3100 €/m²
Property 66057 photo 1
Property 66057 photo 2
Property 66057 photo 3
Property 66057 photo 4
Property 66057 photo 5
Property 66057 photo 6
Property 66057 photo 7
Property 66057 photo 8
Property 66057 photo 9
Property 66057 photo 10
Property 66057 photo 11
Property 66057 photo 12
Property 66057 photo 13
Property 66057 photo 14
Property 66057 photo 15
Property 66057 photo 16
Property 66057 photo 17
Property 66057 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1979
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 90 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u predgrađu Soluna. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
185 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 31647
  • Kvadratura 148 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
160 000 € 1509 €/m²
  • Kod objekta 54681
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
165 000 € 2538 €/m²
  • Kod objekta 56697
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
157 000 € 1652 €/m²
  • Kod objekta 58211
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
145 000 € 1726 €/m²
  • Kod objekta 63701
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 1866 €/m²
  • Kod objekta 64127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65206
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
149 000 € 4515 €/m²
  • Kod objekta 65211
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter