145 000 €
1726 €/m²
Property 63701 photo 1
Property 63701 photo 2
Property 63701 photo 3
Property 63701 photo 4
Property 63701 photo 5
Property 63701 photo 6
Property 63701 photo 7
Property 63701 photo 8
Property 63701 photo 9
Property 63701 photo 10
Property 63701 photo 11
Property 63701 photo 12
Property 63701 photo 13
Property 63701 photo 14
Property 63701 photo 15
Property 63701 photo 16
Property 63701 photo 17
Property 63701 photo 18
Property 63701 photo 19
Property 63701 photo 20
Property 63701 photo 21
Property 63701 photo 22
Property 63701 photo 23
Property 63701 photo 24
Property 63701 photo 25
Property 63701 photo 26
Property 63701 photo 27
Property 63701 photo 28
Property 63701 photo 29
Property 63701 photo 30
Property 63701 photo 31

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2010
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju stan od 84 kv.m u predgrađu Soluna. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
168 000 € 2896 €/m²
  • Kod objekta 63127
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 1215 €/m²
  • Kod objekta 63136
  • Kvadratura 144 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
125 000 € 1524 €/m²
  • Kod objekta 63215
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
145 000 € 1726 €/m²
  • Kod objekta 63701
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 1866 €/m²
  • Kod objekta 64127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
183 000 € 1926 €/m²
  • Kod objekta 64682
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65205
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65206
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65207
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
149 000 € 4515 €/m²
  • Kod objekta 65211
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter