157 000 €
1653 €/m²
Property 58211 photo 1
Property 58211 photo 2
Property 58211 photo 3
Property 58211 photo 4
Property 58211 photo 5
Property 58211 photo 6
Property 58211 photo 7
Property 58211 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju stan od 95 kv.m u predgrađu Soluna. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i kamin, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
185 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 31647
  • Kvadratura 148 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
157 000 € 1652 €/m²
  • Kod objekta 58211
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 2661 €/m²
  • Kod objekta 59067
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 60878
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2268 €/m²
  • Kod objekta 61320
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
168 000 € 2896 €/m²
  • Kod objekta 63127
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 1215 €/m²
  • Kod objekta 63136
  • Kvadratura 144 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
145 000 € 1726 €/m²
  • Kod objekta 63701
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 1866 €/m²
  • Kod objekta 64127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
149 000 € 4515 €/m²
  • Kod objekta 65211
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter