240 000 €
6000 €/m²
Property 64821 photo 1
Property 64821 photo 2
Property 64821 photo 3
Property 64821 photo 4
Property 64821 photo 5
Property 64821 photo 6
Property 64821 photo 7
Property 64821 photo 8
Property 64821 photo 9
Property 64821 photo 10
Property 64821 photo 11
Property 64821 photo 12
Property 64821 photo 13
Property 64821 photo 14
Property 64821 photo 15
Property 64821 photo 16
Property 64821 photo 17
Property 64821 photo 18
Property 64821 photo 19

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1985
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: tiles,marble
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, grejanje. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
250 000 € 8064 €/m²
  • Kod objekta 63006
  • Kvadratura 31 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
260 500 € 6353 €/m²
  • Kod objekta 63008
  • Kvadratura 41 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod objekta 63009
  • Kvadratura 36 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
280 500 € 6841 €/m²
  • Kod objekta 63011
  • Kvadratura 41 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
251 500 € 6986 €/m²
  • Kod objekta 63013
  • Kvadratura 36 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
307 600 € 6990 €/m²
  • Kod objekta 63014
  • Kvadratura 44 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
250 000 € 13157 €/m²
  • Kod objekta 63015
  • Kvadratura 19 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
270 000 € 2872 €/m²
  • Kod objekta 63021
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 3918 €/m²
  • Kod objekta 63032
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 4814 €/m²
  • Kod objekta 63053
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter