305 000 €
3315 €/m²
Property 65813 photo 1
Property 65813 photo 2
Property 65813 photo 3
Property 65813 photo 4
Property 65813 photo 5
Property 65813 photo 6
Property 65813 photo 7
Property 65813 photo 8
Property 65813 photo 9
Property 65813 photo 10
Property 65813 photo 11
Property 65813 photo 12
Property 65813 photo 13
Property 65813 photo 14
Property 65813 photo 15
Property 65813 photo 16
Property 65813 photo 17
Property 65813 photo 18
Property 65813 photo 19
Property 65813 photo 20
Property 65813 photo 21
Property 65813 photo 22
Property 65813 photo 23
Property 65813 photo 24
Property 65813 photo 25
Property 65813 photo 26
Property 65813 photo 27

Detalji

  • Sprat: 7. sprat
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 92 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, parking, roštilj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
260 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 42073
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 43012
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 240 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 51563
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 4482 €/m²
  • Kod objekta 52456
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 53317
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
258 000 € 2015 €/m²
  • Kod objekta 56381
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 56796
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 2954 €/m²
  • Kod objekta 56818
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
257 000 € 6119 €/m²
  • Kod objekta 62802
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 65689
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter