200 000 € 180 000 €
3000 €/m²
Property 6564 photo 1
Property 6564 photo 2
Property 6564 photo 3
Property 6564 photo 4
Property 6564 photo 5
Property 6564 photo 6

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Koeficijent izgradnje: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 60 kv.m u Atini. kuća 2 spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking, ostavu.

Za prodaju
190 000 € 1979 €/m²
  • Kod objekta 65776
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3466 €/m²
  • Kod objekta 39591
  • Kvadratura 75 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
235 000 € 2350 €/m²
  • Kod objekta 64239
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
260 000 € 3250 €/m²
  • Kod objekta 4375
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 3161 €/m²
  • Kod objekta 56454
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 1104 €/m²
  • Kod objekta 42134
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 2747 €/m²
  • Kod objekta 57285
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter