155 000 €
1409 €/m²
Property 65450 photo 1
Property 65450 photo 2
Property 65450 photo 3
Property 65450 photo 4
Property 65450 photo 5
Property 65450 photo 6
Property 65450 photo 7
Property 65450 photo 8
Property 65450 photo 9
Property 65450 photo 10
Property 65450 photo 11
Property 65450 photo 12
Property 65450 photo 13
Property 65450 photo 14
Property 65450 photo 15
Property 65450 photo 16
Property 65450 photo 17
Property 65450 photo 18
Property 65450 photo 19
Property 65450 photo 20
Property 65450 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 1987
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Wifi
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m na Olimpska regija. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
130 000 € 120 000 € 1090 €/m²
  • Kod objekta 61449
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 62094
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 2388 €/m²
  • Kod objekta 62095
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 1880 €/m²
  • Kod objekta 63104
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 64020
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
193 000 € 2144 €/m²
  • Kod objekta 64042
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
140 000 € 1308 €/m²
  • Kod objekta 64563
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
175 000 € 1346 €/m²
  • Kod objekta 64987
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 1409 €/m²
  • Kod objekta 65450
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
145 000 € 1494 €/m²
  • Kod objekta 65712
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter