130 000 € 120 000 €
1091 €/m²
Property 61449 photo 1
Property 61449 photo 2
Property 61449 photo 3
Property 61449 photo 4
Property 61449 photo 5
Property 61449 photo 6
Property 61449 photo 7
Property 61449 photo 8
Property 61449 photo 9
Property 61449 photo 10
Property 61449 photo 11
Property 61449 photo 12
Property 61449 photo 13
Property 61449 photo 14
Property 61449 photo 15
Property 61449 photo 16
Property 61449 photo 17
Property 61449 photo 18
Property 61449 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1981
  • Godina renoviranja: 2012
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m na Olimpska regija. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
110 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 5210
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 1714 €/m²
  • Kod objekta 6569
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 1506 €/m²
  • Kod objekta 51251
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 110 000 € 814 €/m²
  • Kod objekta 56354
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
107 000 € 1783 €/m²
  • Kod objekta 62093
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 1437 €/m²
  • Kod objekta 63112
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
111 000 € 932 €/m²
  • Kod objekta 63260
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 100 000 € 1754 €/m²
  • Kod objekta 64010
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 2763 €/m²
  • Kod objekta 64177
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 909 €/m²
  • Kod objekta 64459
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter