Prodaja - Mezoneta 235 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Ekali
550 000 €
2340 €/m²
Property 6500 photo 1
Property 6500 photo 2
Property 6500 photo 3
Property 6500 photo 4
Property 6500 photo 5
Property 6500 photo 6
Property 6500 photo 7
Property 6500 photo 8
Property 6500 photo 9
Property 6500 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 235 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom, 2 ostava. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, travnjak, grejanje, alarm.

Za prodaju
535 000 € 4083 €/m²
  • Kod objekta 60110
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod objekta 61592
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 61593
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod objekta 63154
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 63396
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod objekta 63730
  • Kvadratura 132 m²
  • Udaljenost od mora 3220 m
Za prodaju
620 000 € 5123 €/m²
  • Kod objekta 64294
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 65060
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65140
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 65141
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter