600 000 €
2390 €/m²
Property 23310 photo 1

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 251 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, WC. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, WC. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, lift, grejanje.

Za prodaju
520 000 € 2872 €/m²
  • Kod objekta 57304
  • Kvadratura 181 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
716 000 € 5383 €/m²
  • Kod objekta 57980
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
625 000 € 5208 €/m²
  • Kod objekta 57981
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 5254 €/m²
  • Kod objekta 57982
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod objekta 57984
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod objekta 57987
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
657 000 € 5429 €/m²
  • Kod objekta 57988
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod objekta 57989
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod objekta 58420
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • Kod objekta 58430
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter