565 000 €
4871 €/m²
Property 63154 photo 1
Property 63154 photo 2
Property 63154 photo 3
Property 63154 photo 4
Property 63154 photo 5
Property 63154 photo 6
Property 63154 photo 7
Property 63154 photo 8
Property 63154 photo 9
Property 63154 photo 10
Property 63154 photo 11
Property 63154 photo 12
Property 63154 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 4200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodajumezoneta od 116 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na 4. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
530 000 € 2789 €/m²
  • Kod objekta 56279
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
640 000 € 3878 €/m²
  • Kod objekta 56316
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
720 000 € 600 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 56350
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod objekta 56626
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 56627
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56731
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
693 000 € 5456 €/m²
  • Kod objekta 56732
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
683 000 € 5508 €/m²
  • Kod objekta 56733
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56734
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
560 000 € 3589 €/m²
  • Kod objekta 57178
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter