72 000 €
2057 €/m²
Property 64770 photo 1
Property 64770 photo 2
Property 64770 photo 3
Property 64770 photo 4
Property 64770 photo 5
Property 64770 photo 6
Property 64770 photo 7
Property 64770 photo 8
Property 64770 photo 9
Property 64770 photo 10
Property 64770 photo 11
Property 64770 photo 12
Property 64770 photo 13
Property 64770 photo 14
Property 64770 photo 15
Property 64770 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Wifi
  • Pristup
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 35 kv.m u Solunu. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, alarm.

Za prodaju
86 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 64767
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
90 000 € 2045 €/m²
  • Kod objekta 64769
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
72 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 64770
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
62 000 € 2480 €/m²
  • Kod objekta 64905
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
68 000 € 1172 €/m²
  • Kod objekta 64962
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
93 000 € 2066 €/m²
  • Kod objekta 64983
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65281
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
87 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 65390
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
99 000 € 4304 €/m²
  • Kod objekta 65453
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
105 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 65508
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter