Property 66159 photo 1
Property 66159 photo 2
Property 66159 photo 3
Property 66159 photo 4
Property 66159 photo 5
Property 66159 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1971
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 24 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj.

Slične ponude

Investicija Za prodaju
70 000 € 853 €/m²
  • Kod objekta 35576
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 4
Investicija Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 49389
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
70 000 € 1707 €/m²
  • Kod objekta 62395
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 3
Investicija Za prodaju
70 000 € 67 000 € 1522 €/m²
  • Kod objekta 63116
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
70 000 € 1272 €/m²
  • Kod objekta 64565
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
72 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 64703
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
72 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 64770
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
68 000 € 1172 €/m²
  • Kod objekta 64962
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
68 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 65527
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
70 000 € 2413 €/m²
  • Kod objekta 65528
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter