70 000 € 67 000 €
1523 €/m²
Property 63116 photo 1
Property 63116 photo 2
Property 63116 photo 3
Property 63116 photo 4
Property 63116 photo 5
Property 63116 photo 6
Property 63116 photo 7

Detalji

  • Godišnja isplativost: 6%
  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1965
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 44 kv.m u Solunu. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj.

Pored toga postoji još jedan mali susedni stan. Prodaju se isključivo zajedno.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
93 000 € 2066 €/m²
  • Kod objekta 64983
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65281
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
87 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 65390
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
99 000 € 4304 €/m²
  • Kod objekta 65453
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
68 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 65527
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
70 000 € 2413 €/m²
  • Kod objekta 65528
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 65572
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65596
  • Kvadratura 31 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
89 000 € 1369 €/m²
  • Kod objekta 65693
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
75 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 65700
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter