Prodaja - Kuća 106 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Pidna Sfendami
70 000 €
660 €/m²
Property 64724 photo 1
Property 64724 photo 2
Property 64724 photo 3
Property 64724 photo 4
Property 64724 photo 5
Property 64724 photo 6
Property 64724 photo 7
Property 64724 photo 8
Property 64724 photo 9
Property 64724 photo 10
Property 64724 photo 11
Property 64724 photo 12
Property 64724 photo 13
Property 64724 photo 14
Property 64724 photo 15
Property 64724 photo 16
Property 64724 photo 17
Property 64724 photo 18
Property 64724 photo 19
Property 64724 photo 20
Property 64724 photo 21
Property 64724 photo 22
Property 64724 photo 23

Detalji

  • Godina izgradnje: 1968
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 106 kv.m na Olimpska regija. u podrumu se sastoji od 2 ostava. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, tende, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
59 000 € 1966 €/m²
  • Kod objekta 14259
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
60 000 € 600 €/m²
  • Kod objekta 53052
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
65 000 € 414 €/m²
  • Kod objekta 53053
  • Kvadratura 157 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
67 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 60810
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
65 000 € 650 €/m²
  • Kod objekta 63433
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
65 000 € 57 000 € 850 €/m²
  • Kod objekta 64293
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
70 000 € 388 €/m²
  • Kod objekta 21560
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
68 000 € 1236 €/m²
  • Kod objekta 59902
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
70 000 € 666 €/m²
  • Kod objekta 64089
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
69 500 € 695 €/m²
  • Kod objekta 65695
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter