67 000 €
1000 €/m²
Property 60810 photo 1
Property 60810 photo 2
Property 60810 photo 3
Property 60810 photo 4
Property 60810 photo 5
Property 60810 photo 6
Property 60810 photo 7
Property 60810 photo 8
Property 60810 photo 9
Property 60810 photo 10
Property 60810 photo 11
Property 60810 photo 12
Property 60810 photo 13
Property 60810 photo 14
Property 60810 photo 15
Property 60810 photo 16
Property 60810 photo 17
Property 60810 photo 18
Property 60810 photo 19
Property 60810 photo 20
Property 60810 photo 21
Property 60810 photo 22
Property 60810 photo 23
Property 60810 photo 24
Property 60810 photo 25
Property 60810 photo 26
Property 60810 photo 27
Property 60810 photo 28
Property 60810 photo 29
Property 60810 photo 30

Detalji

  • Godina izgradnje: 1968
  • Broj soba: 3
  • Stanje: Stara zgrada
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 67 kv.m na Olimpska regija. u suterenu se sastoji od 2 ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i baštu, ostavu.

Za prodaju
90 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 28977
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
75 000 € 681 €/m²
  • Kod objekta 30855
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
79 000 € 718 €/m²
  • Kod objekta 30946
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
96 000 € 640 €/m²
  • Kod objekta 31155
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
86 000 € 1720 €/m²
  • Kod objekta 38557
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
80 000 € 666 €/m²
  • Kod objekta 39086
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
90 000 € 1914 €/m²
  • Kod objekta 51040
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
95 000 € 75 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 52101
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
60 000 € 600 €/m²
  • Kod objekta 53052
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
65 000 € 414 €/m²
  • Kod objekta 53053
  • Kvadratura 157 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter