Prodaja - Kuća 180 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
70 000 €
389 €/m²
Property 21560 photo 1
Property 21560 photo 2
Property 21560 photo 3
Property 21560 photo 4
Property 21560 photo 5
Property 21560 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2002
  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju 1-sprata kuća od 180 kv.m na Olimpska regija. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
100 000 € 85 000 € 708 €/m²
  • Kod objekta 3298
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
89 000 € 635 €/m²
  • Kod objekta 7350
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
76 000 € 760 €/m²
  • Kod objekta 12074
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
59 000 € 1966 €/m²
  • Kod objekta 14259
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
70 000 € 388 €/m²
  • Kod objekta 21560
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
95 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 25927
  • Kvadratura 75 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
90 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 28977
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
75 000 € 681 €/m²
  • Kod objekta 30855
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
79 000 € 718 €/m²
  • Kod objekta 30946
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
96 000 € 640 €/m²
  • Kod objekta 31155
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter