620 000 €
5124 €/m²
Property 64294 photo 1
Property 64294 photo 2
Property 64294 photo 3
Property 64294 photo 4
Property 64294 photo 5
Property 64294 photo 6
Property 64294 photo 7
Property 64294 photo 8
Property 64294 photo 9
Property 64294 photo 10
Property 64294 photo 11
Property 64294 photo 12
Property 64294 photo 13
Property 64294 photo 14
Property 64294 photo 15
Property 64294 photo 16
Property 64294 photo 17
Property 64294 photo 18
Property 64294 photo 19
Property 64294 photo 20
Property 64294 photo 21
Property 64294 photo 22
Property 64294 photo 23
Property 64294 photo 24

Detalji

  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 121 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 61535
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod objekta 62555
  • Kvadratura 106 m²
  • Udaljenost od mora 1249 m
Za prodaju
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod objekta 63792
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63853
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod objekta 64179
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
810 000 € 6090 €/m²
  • Kod objekta 64213
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod objekta 64672
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 5866 €/m²
  • Kod objekta 64719
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod objekta 64863
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod objekta 64866
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter