770 000 €
5423 €/m²
Property 58922 photo 1
Property 58922 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 142 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 6. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na 7. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, kamin, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod objekta 58922
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
825 000 € 6066 €/m²
  • Kod objekta 58923
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 6078 €/m²
  • Kod objekta 59294
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 61535
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Kod objekta 62300
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod objekta 62555
  • Kvadratura 106 m²
  • Udaljenost od mora 1249 m
Za prodaju
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Kod objekta 62558
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
660 000 € 4782 €/m²
  • Kod objekta 62730
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Kod objekta 63791
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod objekta 63792
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter