Prodaja - Zemljište 2500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Arhani
150 000 €
60 €/m²
Property 63957 photo 1
Property 63957 photo 2
Property 63957 photo 3
Property 63957 photo 4
Property 63957 photo 5
Property 63957 photo 6
Property 63957 photo 7
Property 63957 photo 8
Property 63957 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
160 000 € 128 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 34744
  • Kvadratura 829 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
190 000 € 414 €/m²
  • Kod objekta 34938
  • Kvadratura 458 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
160 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 35264
  • Kvadratura 9800 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
168 000 € 160 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 35642
  • Kvadratura 4062 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
160 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 36113
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
156 400 € 23 €/m²
  • Kod objekta 36267
  • Kvadratura 6700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
175 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 36801
  • Kvadratura 2034 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
196 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 37041
  • Kvadratura 1038 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
192 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 37042
  • Kvadratura 512 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 37043
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m

Prijava za Newsletter