130 000 €
255 €/m²
Property 65724 photo 1
Property 65724 photo 2
Property 65724 photo 3
Property 65724 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 508 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 120 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
120 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 35987
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
108 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 36055
  • Kvadratura 1433 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
160 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 36113
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 36122
  • Kvadratura 2445 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
156 400 € 23 €/m²
  • Kod objekta 36267
  • Kvadratura 6700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
175 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 36801
  • Kvadratura 2034 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
192 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 37042
  • Kvadratura 512 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 37043
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
150 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 37334
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
150 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 37349
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m

Prijava za Newsletter