220 000 € 198 000 €
113 €/m²
Property 41471 photo 1
Property 41471 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1750 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
270 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 34289
  • Kvadratura 4089 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
240 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 34331
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
300 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 34471
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
280 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 34681
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
278 000 € 1816 €/m²
  • Kod objekta 34942
  • Kvadratura 153 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
290 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 36276
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
267 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 36637
  • Kvadratura 11085 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
225 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 37437
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
280 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 37597
  • Kvadratura 2890 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 38076
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter