Prodaja - Kuća 180 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Megara
2 500 000 €
13889 €/m²
Property 31142 photo 1
Property 31142 photo 2
Property 31142 photo 3
Property 31142 photo 4
Property 31142 photo 5
Property 31142 photo 6
Property 31142 photo 7
Property 31142 photo 8
Property 31142 photo 9
Property 31142 photo 10
Property 31142 photo 11
Property 31142 photo 12
Property 31142 photo 13
Property 31142 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 180 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 100 000 € 4906 €/m²
  • Kod objekta 61989
  • Kvadratura 428 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
2 150 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 63374
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 600 000 € 5142 €/m²
  • Kod objekta 14915
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 100 000 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 56481
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Kod objekta 31142
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 200 000 € 27500 €/m²
  • Kod objekta 13681
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
2 500 000 € 4385 €/m²
  • Kod objekta 42973
  • Kvadratura 570 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 15192
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 10

Prijava za Newsletter