177 500 €
2219 €/m²
Property 63228 photo 1
Property 63228 photo 2
Property 63228 photo 3
Property 63228 photo 4
Property 63228 photo 5
Property 63228 photo 6
Property 63228 photo 7
Property 63228 photo 8
Property 63228 photo 9
Property 63228 photo 10
Property 63228 photo 11

Detalji

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
246 000 € 3416 €/m²
  • Kod objekta 39250
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 46526
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
236 000 € 2712 €/m²
  • Kod objekta 48367
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 2395 €/m²
  • Kod objekta 48889
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 2873 €/m²
  • Kod objekta 48935
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
246 000 € 3514 €/m²
  • Kod objekta 50453
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 2359 €/m²
  • Kod objekta 50921
  • Kvadratura 89 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
210 000 € 3134 €/m²
  • Kod objekta 51524
  • Kvadratura 67 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod objekta 52050
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
252 450 € 3321 €/m²
  • Kod objekta 56085
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter