Property 63194 photo 1
Property 63194 photo 2
Property 63194 photo 3
Property 63194 photo 4
Property 63194 photo 5
Property 63194 photo 6
Property 63194 photo 7
Property 63194 photo 8
Property 63194 photo 9
Property 63194 photo 10
Property 63194 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1966
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 35 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, grejanje.

Za prodaju
123 000 € 4555 €/m²
  • Kod objekta 62931
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
128 000 € 3764 €/m²
  • Kod objekta 63102
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 63488
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 63524
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
123 000 € 3153 €/m²
  • Kod objekta 63548
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 64019
  • Kvadratura 15 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
144 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 64420
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
139 000 € 1805 €/m²
  • Kod objekta 64425
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
143 000 € 4766 €/m²
  • Kod objekta 64534
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
129 000 € 3685 €/m²
  • Kod objekta 64554
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter