139 000 €
1805 €/m²
Property 64425 photo 1
Property 64425 photo 2
Property 64425 photo 3
Property 64425 photo 4
Property 64425 photo 5
Property 64425 photo 6
Property 64425 photo 7
Property 64425 photo 8
Property 64425 photo 9
Property 64425 photo 10
Property 64425 photo 11
Property 64425 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju stan od 77 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i klima uređaj, parking, grejanje.

Za prodaju
207 000 € 3450 €/m²
  • Kod objekta 64947
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
143 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 64950
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
125 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 64966
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 3888 €/m²
  • Kod objekta 65006
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
148 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 65018
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 65023
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
168 000 € 1826 €/m²
  • Kod objekta 65112
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
189 000 € 2486 €/m²
  • Kod objekta 65151
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 65212
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter