144 000 €
2323 €/m²
Property 64420 photo 1
Property 64420 photo 2
Property 64420 photo 3
Property 64420 photo 4
Property 64420 photo 5
Property 64420 photo 6
Property 64420 photo 7
Property 64420 photo 8
Property 64420 photo 9
Property 64420 photo 10
Property 64420 photo 11
Property 64420 photo 12
Property 64420 photo 13
Property 64420 photo 14
Property 64420 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 1962
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju stan od 62 kv.m u Solunu. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
188 000 € 4476 €/m²
  • Kod objekta 63924
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 64019
  • Kvadratura 15 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Kod objekta 64040
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 64237
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64262
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3135 €/m²
  • Kod objekta 64263
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
193 000 € 3327 €/m²
  • Kod objekta 64264
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 64267
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 3173 €/m²
  • Kod objekta 64272
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64273
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter