185 000 €
2056 €/m²
Property 63172 photo 1
Property 63172 photo 2
Property 63172 photo 3
Property 63172 photo 4
Property 63172 photo 5
Property 63172 photo 6
Property 63172 photo 7
Property 63172 photo 8
Property 63172 photo 9
Property 63172 photo 10
Property 63172 photo 11
Property 63172 photo 12
Property 63172 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 90 kv.m u predgrađu Soluna. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, grejanje.

Za prodaju
200 000 € 1369 €/m²
  • Kod objekta 38879
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 1590 €/m²
  • Kod objekta 49845
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
220 000 € 1222 €/m²
  • Kod objekta 52403
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
185 000 € 1101 €/m²
  • Kod objekta 56293
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
195 000 € 1054 €/m²
  • Kod objekta 56294
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
198 000 € 1960 €/m²
  • Kod objekta 56721
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 59805
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
235 000 € 1291 €/m²
  • Kod objekta 61341
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
187 000 € 882 €/m²
  • Kod objekta 62442
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
185 000 € 1225 €/m²
  • Kod objekta 62750
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter