Prodaja - Mezoneta 190 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Migdonija Melissochori
270 000 €
1421 €/m²
Property 51363 photo 1
Property 51363 photo 2
Property 51363 photo 3
Property 51363 photo 4
Property 51363 photo 5
Property 51363 photo 6
Property 51363 photo 7
Property 51363 photo 8
Property 51363 photo 9
Property 51363 photo 10
Property 51363 photo 11
Property 51363 photo 12
Property 51363 photo 13
Property 51363 photo 14
Property 51363 photo 15
Property 51363 photo 16
Property 51363 photo 17
Property 51363 photo 18
Property 51363 photo 19
Property 51363 photo 20
Property 51363 photo 21
Property 51363 photo 22
Property 51363 photo 23
Property 51363 photo 24
Property 51363 photo 25
Property 51363 photo 26
Property 51363 photo 27
Property 51363 photo 28
Property 51363 photo 29
Property 51363 photo 30

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1991
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 190 kv.m u predgrađu Soluna. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj.

Za prodaju
235 000 € 1291 €/m²
  • Kod objekta 61341
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
379 000 € 1813 €/m²
  • Kod objekta 63077
  • Kvadratura 209 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
320 000 € 2105 €/m²
  • Kod objekta 63683
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
280 000 € 1879 €/m²
  • Kod objekta 63685
  • Kvadratura 149 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
300 000 € 2013 €/m²
  • Kod objekta 63686
  • Kvadratura 149 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
390 000 € 3046 €/m²
  • Kod objekta 64223
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 1531 €/m²
  • Kod objekta 64433
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
380 000 € 1979 €/m²
  • Kod objekta 64451
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
270 000 € 1459 €/m²
  • Kod objekta 64526
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
225 000 € 1222 €/m²
  • Kod objekta 64602
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter