Prodaja - Mezoneta 137 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Epanomi Mesimeri
150 000 €
1095 €/m²
Property 8397 photo 1

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 137 kv.m u predgrađu Soluna. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
195 000 € 1054 €/m²
  • Kod objekta 56294
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
198 000 € 1960 €/m²
  • Kod objekta 56721
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 734 €/m²
  • Kod objekta 57782
  • Kvadratura 177 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
130 000 € 738 €/m²
  • Kod objekta 57783
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
130 000 € 812 €/m²
  • Kod objekta 57784
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
163 000 € 848 €/m²
  • Kod objekta 59562
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
210 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 59805
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
153 000 € 1224 €/m²
  • Kod objekta 59810
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 1386 €/m²
  • Kod objekta 62128
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
170 000 € 1017 €/m²
  • Kod objekta 62130
  • Kvadratura 167 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter