Prodaja - Mezoneta 180 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Oreokastro Palaiokastro
275 000 €
1528 €/m²
Property 58285 photo 1
Property 58285 photo 2
Property 58285 photo 3
Property 58285 photo 4
Property 58285 photo 5
Property 58285 photo 6
Property 58285 photo 7
Property 58285 photo 8
Property 58285 photo 9
Property 58285 photo 10
Property 58285 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: C
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 180 kv.m u predgrađu Soluna. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
310 000 € 1771 €/m²
  • Kod objekta 8563
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
320 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 14442
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 41698
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 45494
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
340 000 € 2266 €/m²
  • Kod objekta 48878
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
275 000 € 1527 €/m²
  • Kod objekta 58285
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
270 000 € 1534 €/m²
  • Kod objekta 59806
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
280 000 € 1879 €/m²
  • Kod objekta 63685
  • Kvadratura 149 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
300 000 € 2013 €/m²
  • Kod objekta 63686
  • Kvadratura 149 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
270 000 € 1459 €/m²
  • Kod objekta 64526
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter