800 000 €
471 €/m²
Property 62894 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 10 m

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1696 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 1018 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Izuzetna parcela na prvoj liniji do mora, površine 1.696 m², sa mogućnošću gradnje do 1.018 m² i faktorom gradnje 0,6.

Ovo je jedinstvena investiciona prilika, jer se parcela nalazi samo 10 metara od mora, u privilegovanom položaju, vrlo blizu luke Ormos Prinou i luksuznih hotela.

Oblast je poznata po svojim čistim plažama i kristalno čistom moru, što je čini izuzetno atraktivnom za turistički razvoj.

Nekretnina je idealna za izgradnju hotela ili kompleksa turističkih rezidencija.

Parcela je ograđena i ima sve potrebne komunalije: voda, struja i kanalizacija.

Za prodaju
700 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 22193
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
950 000 € 254 €/m²
  • Kod objekta 60812
  • Kvadratura 3734 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
800 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 3750
  • Kvadratura 11250 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63626
  • Kvadratura 3350 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
1 100 000 € 174 €/m²
  • Kod objekta 6471
  • Kvadratura 6320 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
800 000 € 471 €/m²
  • Kod objekta 62894
  • Kvadratura 1696 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 000 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 3849
  • Kvadratura 18250 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter