1 300 000 € 1 150 000 €
8519 €/m²
Property 62307 photo 1
Property 62307 photo 2
Property 62307 photo 3
Property 62307 photo 4
Property 62307 photo 5
Property 62307 photo 6
Property 62307 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju stan od 135 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Kod objekta 3291
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
1 500 000 € 1 200 000 € 5479 €/m²
  • Kod objekta 6428
  • Kvadratura 219 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 6470 €/m²
  • Kod objekta 8164
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 600 000 € 7619 €/m²
  • Kod objekta 8165
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Kod objekta 38656
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Kod objekta 38662
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Kod objekta 49916
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod objekta 51896
  • Kvadratura 2630 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Kod objekta 56256
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Kod objekta 56963
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter