1 105 000 €
12557 €/m²
Property 64413 photo 1
Property 64413 photo 2
Property 64413 photo 3
Property 64413 photo 4
Property 64413 photo 5
Property 64413 photo 6
Property 64413 photo 7
Property 64413 photo 8

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 30 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju stan od 88 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i zajednički bazen, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Kod objekta 64114
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Kod objekta 64217
  • Kvadratura 129 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 10843 €/m²
  • Kod objekta 64234
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Kod objekta 64235
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Kod objekta 64248
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Kod objekta 64413
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 64496
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 533 000 € 11976 €/m²
  • Kod objekta 64589
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
930 000 € 4673 €/m²
  • Kod objekta 64685
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
950 000 € 7251 €/m²
  • Kod objekta 64741
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter