1 300 000 €
9630 €/m²
Property 64248 photo 1
Property 64248 photo 2
Property 64248 photo 3
Property 64248 photo 4
Property 64248 photo 5
Property 64248 photo 6
Property 64248 photo 7
Property 64248 photo 8
Property 64248 photo 9
Property 64248 photo 10
Property 64248 photo 11
Property 64248 photo 12
Property 64248 photo 13
Property 64248 photo 14
Property 64248 photo 15
Property 64248 photo 16
Property 64248 photo 17
Property 64248 photo 18
Property 64248 photo 19
Property 64248 photo 20

Detalji

  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 135 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Kod objekta 3291
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Kod objekta 56963
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Kod objekta 57087
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Kod objekta 58377
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 355 000 € 11782 €/m²
  • Kod objekta 58416
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 1 150 000 € 8518 €/m²
  • Kod objekta 62307
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Kod objekta 64217
  • Kvadratura 129 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Kod objekta 64235
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Kod objekta 64248
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 9022 €/m²
  • Kod objekta 65204
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter